| NCeausescu a întrebat:

Am o intrebare pentru jocul Counter Strike. M-am jucat mai demult si recunosc am folosit "wall" si adminu mi-a dat un fel de "ban " pe ip ...adica cand vreau sa ma conectez la orice server imi zice "Nu sa putut conecta la >server"-- Face asa la toate cs-urile!
Am reinstalat Windounsu!-tot la fel face
Ma puteti ajuta cu ce sa fac sa imi mearga?

3 răspunsuri:
| Dade01 a răspuns:

------> se numeste Destroy si crede-ma. ai fost ff. fraier sa reinstalezi Windows avand in vedere ca numa intri in joc in fisieru cstrike si acolo este un fisier config.cfg-----> il stergi pe acest config (sau userconfig) si intri pe google si scrii config bun si intri pe primul link sau care vrei si downloadezi ii schimbi numele in exemplu.cfg si dai in consola exec exemplu.cfg
Si mere!
P.S. Valabil si la AMXX FuckOFF

| Dade01 a răspuns:

AA.si daca e ban permanent si nu ai net de la RDS (dinamic) esti gata cauta alt server.

| NCeausescu explică:

La fel face si cum ai spus tucrying