| Cosmyn9613 a întrebat:

am si eu o intrebare.
Cand incerc sa ma conectez la un servar de samp, nu imi raspunde servarul, imi zice ceva de genu Server Not responding. Restrying...
Va rog ma puteti ajuta?

Am reinstalat Samp, SA., am oprit antivirusu, am sters SA din My documents. Dar tot aceeasi problema nu ma pot conecta pe Sv respectiv.

3 răspunsuri:
| awkward a răspuns:

Probabil nu ai versiunea necesara instalata..acum e 0.3x, probabil tu ai 0.3x. Sau serverul nu este disponibil.

| Cosmyn9613 explică (pentru awkward):

Am versiunea corecta si servarul este online. Stiu sigur deoarece joc cu niste prieteni pe un servar si ei sunt conectati doar pe mine nu ma conecteaza. Si incerc in fiecare zi dar nici un rezultat.

| Cosmyn9613 explică (pentru awkward):

Versiunea de sa-mp e corecta dar banuiesc ca este o problema la internet.