| mihalacher26 a întrebat:

Am o nelamurire, un prieten a facut Riot Points de aici http://rpgen.com/rp_3f1oDb numai intrandu-i niste oameni pe link.Problema este ca in el am incredere mereu si nu m-a mintit decat de vreo 3 ori. Daca ati putea intra acolo sa vad macar de arata numarul persoanelor intrate ca sa ma lamuresc?
Dau funda primului care intra. 10.Reguli: imediat cum intrati pe site postati aici cu mesajul: Am intrat!

Răspuns Câştigător
| Alexxanndru a răspuns:

Am intrat!

2 răspunsuri:
| mihalacher26 explică:

Daca ati putea sa selectati EU Nordic & East

| mihalacher26 explică:

Voi da funda primului care a intrat cand vor fi 10 oameni deocamdata sunt 6, alexxandru tu esti primul adica cel cu funda big grin