| Cosmycosmy a întrebat:

Am o problema: Acum cateva zile jucam fifa07 cu ip, totul mergea bine.De ieri insa nu mai merge sa ma conectez.Am incercat si cu gameranger si tot nu merge.Am incercat si cu altii si tot nu merge sa ma conectez(dau si host si connect), am reinstalat si fifa. Ce e de facut?

2 răspunsuri:
| Cosmycosmy explică:

Am calculator mai bun decat crezi tuwinkingNu e de la calculator.Imi mergea fifa 11 si nu merge 07? A fost de la antviruswinking

| Andrey150_7891 a răspuns:

Sa te lasi de fifa07 laughing. incearca versiuni mai noi sau nu mai incerca... sau alta varianta ar fi sa iti iei alt calculator...