| Bughyest a întrebat:

Am o problema cand intru pe un metin2 si e multa lume in oras ma scoate si imi da o eroare in care sunt doar semne de intrebare (ex:?) ce pot sa fac sa scap de aceasta eroare cel mai bun rasp are funda

5 răspunsuri:
| haryH a răspuns:

Iti da erroarea asta pentru ca, probabil, ai un PC slab si nu iti tine placa video acest joc.

| UrsulPericulos a răspuns:

1)Ai pc slab(poate)
2)ai net slab si ai lag prea mare(poate)

| Bughyest explică (pentru UrsulPericulos):

Nu-i nici asta netul merge perfect nu am deloc lag joc jocuri mai mari si care necesta system mare dar n-am problema si am problema cu amaratu asta de mt...

| AnonimPentruTotiMT a răspuns:

Daca mai ai nevoie de ajutor dai add id de mess alexmafiotul95@yahoo.com si te pot ajuta eu happy

| Bughyest explică (pentru AnonimPentruTotiMT):

Nu-i adevarat cerintele jocului sun extrem de mici fata de ce am eu am placa video de 1gb, am 4 gb ddr3 hard de 1 tera nu e de la asta alt rasp?