| WeAreSmart a întrebat:

Am o problema cu CS 1.6, deci instalez CS si pestecateva minute meniul din CS se schimba, nu mai pot intra nici in find servers, si ma auto redirectioneaza pe un server necunoscut pe care n-am intrat nicioadata, asa e si cu CS Extreme, si cu original si cu CS Adrenaline, ce sa fac ca sa nu se mai strice?

1 răspuns:
| JerpsuNNN a răspuns:

Îţi trebuie alt Counter-Strike 1.6, poftim un link de download la un Counter foarte bun: http://servere-cs.areaten.net/download-counter-strike-1-6-non-steam/5/