| diana21turcu a întrebat:

Am o problema cu mess-ul. vreau sa dau "sing in" si nu ma lasa..nu pot sa ma loghez..imi spune ca nu stiu ce problema am cu internet explorer si sa ma duc la tools-internet options-connection-LAN setting-proxy server-adress&port...ce poate sa insemne asta? cine poate sa ma ajute sa-mi repar mess-ul? sad

5 răspunsuri:
| darko23able a răspuns:

Inchide firewalu aca e on pune-l pe off si dezinstaleaza internet explorer

| diana21turcu explică (pentru darko23able):

Pai si daca dau firewall-ul pe off nu se intampla nimic grav nu? din cate stiu asta e pentru protectie. dupa ce dezinstalez explorer il pun iar pe on?

| darko23able a răspuns (pentru diana21turcu):

Nu iti face nimic firewalluhappy
dezinstaleaza exploreru si ia-ti alt browser ...ar trebui sa iti rezolve problema...sau instaleaza alt mess.

| monocont3 a răspuns:

Pai trebuie sa dai reset la explorer :

1)Intri in RUN in strat si scrii: inetcpl.cpl
2)dupa aia dai pe tabul ADVANCED
3)si di jos reset
la ala internet explorer settings

| diana21turcu explică (pentru monocont3):

Am incercat cum mi-ai spus si tot nu merge sad