| CristiEND a întrebat:

Am o problema la counter-strike!
Cand intru in cs, ma joc ce ma joc, apoi daca-l pun in bara si intru din nou jucator e indreptat cu arma spre cer si se invarte.
Si alta problema : Nu-mi merge arma pe mana dreapta, dau cl_righthand 1 in consola dar degeaba. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Smecheritzu50 a răspuns:

Pai nu-i din cauza cs-ului doar ca ti se invarte pentru ca iesi din joc ca oricat ai luat alt cs tot asa face si problema cu mana du-te la setari si dai pe openglt sauc e e acolo, funda?

1 răspuns:
| alexx15ro a răspuns:

Ar trebui sa schimbi cs-ul si la problema cu mana stanga e "cl_righthand 0" happy FUNDA?big grin