| GeorgianaMdg a întrebat:

Am o problema legata de minecraft. Vreau sa imi bag moduri. Am craked launcher si cand aleg versiunea cu forge nu mi se deschide nimic. De ce face asa? Solutia plz!

2 răspunsuri:
| TheCosmin02 a răspuns:

Ai windows7? non premium?

daca da de aia nu iti merge. asa avea si un prieten de al meu si dupa ce sia loat cont premium de windows i-a mers.

dar poate fi si de la launcher. incearca sa descarci versiunea 1.8.1 sau 1.7.2 sau o versiune mai mare de 1.7

| GeorgianaMdg explică (pentru TheCosmin02):

Imi merge launcherul pe versiunea simpla. Nu mi se porneste cand am versiunea :1.7.2-forge. Nu stiu de ce