| Evarges a întrebat:

Am o problema.mi se stinge calculatorul singur cand ma joc. Am instalat windows 8 si de atunci imi aparea un emoticon smile care imi spunea ca se restarteaza pcu. Am instalat windows 7..si cand ma joc mi se stinge direct calculatorul.De ce? ps: Calculator= Procesor dual core 2, 50. Placa video=1, 8gb 3D. 4 gb rami.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai poate fi de la placa de baza, poate s-a ars, si decat sa ia foc in pc mai bine inchide sistemul. Sau s-a stricat sursa