| elizalola a întrebat:

Am o tableta care s-a zgariat foarte usor dar acolo se coloreaza diferit. Ce pot face?

3 răspunsuri:
| 7QA3 a răspuns:

Ca sa remediezi, du-o la un service sa ii schimbi display-ul, dar te va costa. in jur de. 3 milioane big grin. Nu prea merita, daca faza cu culoarea e singura problema. Si totusi, daca vrei sa-l schimbi, sugerez sa mai strangi cat sa iei o tableta noua. Daca nu vrei sa-l schimbi, multumeste-te cu ce ai acum, ca nu e mare lucru faptul ca se coloreaza diferit, si ia o husa si o folie speciala pentru protectie. Succes!

| elizalola explică (pentru 7QA3):

Ar costa mai mult decât atunci când am cumpărat-o laughing. Oricum, merci!

| patriiiii89 a răspuns:

Adica acolo unde s-a zgiriat e colorata diferit? pai ai putea sa ai mai multa grija de ea, sa-i cumperi o husa incat sa nu se mai zgirie :*