| TheLittleBadGirl a întrebat:

Am primit un mesaj privat de la un utilizator junior. Si eu am vrut sa-i raspund dar scria ceva de genu : " Statutul de utilizator junior nu iti permite sa trimiti un mesaj privat acestui utilizator ". Dar daca el e junior si a putut trimite, eu de ce nu pot straight face?

Răspuns Câştigător
| MeConstantine a răspuns:

Buna,
Trebuie sa ai si un anumit punctaj ca sa poti sa ii raspunzi si acesta se face din raspunsuri sau ceea ce faci pe site. Nu iti face griji ca poti sa ajungi repede senior, daca raspunsurile sunt apreciate.

1 răspuns:
| AlexeLup a răspuns:

Pentru ca el probabil ti-a trimes mesajul odata cu cererea de prietenie