| rlr09 a întrebat:

Am reinstalat windows-ul(windows 7) si acum nu mai imi merge counter-ul... Pur si simplu se incarca cand dau dublu-click pe icon si nu intra in el(nu apare nici o eroare ). Am instalat 5-10 countere si nu au mers, am reinstalat si tot nu au mers. Ce sa fac?

1 răspuns:
| Lumine a răspuns:

Buna!
Deci, daca nu apare nicio o eroare cs-ul nu are nimic.Probabil Windows-ul il blocheaza sau un posibil firewall/antivirus. Sfatul meu dezactiveaza firewall-ul ( din windows daca nu ai unul instalat), si acelasai lucru fa pentru antivirus. Daca nici asta nu "tine" incearca alt windows ( de preferat xp).

Succes!