| rlr09 a întrebat:

Am reinstalat windows-ul(windows 7) si acum nu mai imi merge counter-ul... Pur si simplu se incarca cand dau dublu-click pe icon si nu intra in el(nu apare nici o eroare ). Am instalat 5-10 countere si nu au mers, am reinstalat si tot nu au mers. C e sa fac?

1 răspuns:
| crisiss a răspuns:

Problema e ca windosul 7 consuma prea multe resurse si de acea nu-ti mai merg jocurie pentru a putea juca trebuie reinstalat windows xp deoarece probabil pc-ul tau nu face fata