| Crystysm a întrebat:

Daca cumpar cs go de pe steam cu 10.99 euro o sa imi dea si TVA si cat ar insemna pretul total? Eu vreau sa il cumpar prin PaySafeCard?

5 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

In momentul in care vei fi ajunge la pasul de finalizare al platii, iti va aparea suma totala pe care urmeaza s-o platesti. Daca nu-ti convine, vei putea anula totul.

| Vladut2000L a răspuns:

Mai bine bag 75 de lei pe paysafecard ca sa iti iei si 2 skinuri.

| millyca a răspuns:

Iar preturile afisate pe Steam contin TVA. Cred ca precizeaza asta (VAT).

| Crystysm explică (pentru millyca):

Man eu vreau sa zic daca imi ajungle un paysafe de 50 lei?

| Crystysm explică (pentru Crystysm):

Ups ajunge