| DJSpook1 a întrebat:

Daca vreau sa i-mi iau CS : GO de pe steam si costa 10.99 euro, eu vreau sa il cumpar prin PaysafeCard, dar acolo de unde iau PaysafeCard, i-mi da numai lei, si merge sa platesc chiar daca dau ron si nu dau euro?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da merge dar o sa te coste 52 de lei si paysafe sunt fixe, 25, 50, 100, 300 lei...asa ca trebuie sa combini unul de 25 cu unul de 50 happy

| Dianna11 a răspuns:

Depinde de fondul de ten pe care il folosesti. Eu iti recomand fondul de ten de la Vichy, Loreal. Sunt cam scumpe, dar merita toti bani, eu nu am avut niciodata probleme cu ele. Peste fondul de ten poti aplica putina pudra, te v-a avantaja si va face ca fondul de ten sa nu se mia stranga pe fata ta. Sper ca ti-am fost de folos, te pup! :*