| anonimevere2013 a întrebat:

Am si eu o intrebare mea zis un prieten daca vreau un server de cs.1.6 sa scriu asa pe net servere cs.1.6 gata facut exsta gratis i gata facut sa-l descarc si daca exsta cum si as dori maimulte detalii primul raspuns primeste funda.

3 răspunsuri:
| єχcєєℓ a răspuns:

Da.Găsești servere gata făcute pe internet.Le descarci, le dezarhivezi și în folder faci configurațiile tale, numele serverului, gradul de admin etc.
Descărcarea este gratuită dar îți trebuie un host pentru serverul tău pentru ca playerii să poată intra pe serverul tău.Hostul nu e gratis îl faci la o firmă de hosting.Baftă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Server de cs gratis nu o sa gasesti oricat ai cauta.

Răspuns utilizator avertizat