| alex13 a întrebat:

As dori sa va adresez o intrebare.

Dupa ce am comandat un colet si am primit un telefon de la firma respectiva care m-au intrebat unele detalii care am uitat sa le scriu dar care le-am enuntat prin telefon si nu am primit nici un email cu verificarea comenzii inseamna ca comanda nu a fost efectuata?

Primul raspuns corect primeste funda.

5 răspunsuri:
| Ottakringer a răspuns:

Daca nu ai primit pana acum nici un email precum ca ai uitat sa precizezi ceva inseamna ca era nesemnificativ. Daca era important. automat erai sunat happy. Odata ce ai primit telefonul eu cred ca comanda a fost efectuata numai. Dar odata ce ai facut comanda si ai primit nu ai avea de ce sa mai primesti email de verificare. Asta se face la posta /curier.

| andreealitllesmileAndreea a răspuns:

Daca comanda nu ar fi fost valida, ar fi trebuit sa te telefoneze. Si daca erau detalii nesemnificative, nu vor lua prea mult in considerare. Dar daca esti nesigur pe tine ii poti suna inapoi samii intrebi daca mai e valida comanda. Sper ca te-am ajutat happy funda? puppy dog eyes

| iorgalorena a răspuns:

Daca nu ai primit nici macar un email in care sa iti zica ca, comanda nu a fost efectuata poti sta linistit, dar ai primit un email in care iti va spune cand va sosi?

| alex13 explică (pentru iorgalorena):

Problema este ca nu am primit nici un email care sa precizeze ca va sosi

| alex13 explică:

Detaliile erau despre metoda de plata dar si judetul, oricum le-am comunicat aceste detalii la telefon