| CoZoMy a întrebat:

Am si eu o problema cu metin2ro.Intru pe metin, se incarca aia de jos cu rosu si albastru si dau "Incepe joc". Astept in jur de 1 min dupa care imi apare "HACK_SHIELD_UPDATE_ERROR".Si nu folosesc niciun hack si nu am jucat cu niciun hack.Asta se intampla de 3 zile si nu mai pot juca metin.Va rog ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| ftwBurrN a răspuns:

Fa din nou update stergel si descarca-l din nou.

| starangel a răspuns:

Salut! aceeasi problema mi se intampla si mie dar cand intri si dai incepe jocul mai dai odata dupaceea si vei vedea ca iti va apareabig grin