| CoZoMy a întrebat:

Am si eu o problema cu metinul.Intru pe metin, se incarca aia de jos cu rosu si albastru si dau "Incepe joc". Astept in jur de 1 min dupa care imi apare "HACK_SHIELD_UPDATE_ERROR".Si nu folosesc niciun hack si nu am jucat cu niciun hack.Asta se intampla de 3 zile si nu mai pot juca metin.Va rog ajutati-ma!

4 răspunsuri:
| Oly4Fun a răspuns:

Ai putea sa joci alt metin happy
de exemplu (pvm) tim, arena, united happy
iar pvp yoneis, lunaris, sau arena pvp big grin

| CoZoMy explică:

Nu merge l-am descarcat din nou de vreo 4 ori

| Seby998 a răspuns:

Daca vrei neaparat sa joci metin2 ro incearca sa-l stergi si sa descarci din nou metinul

| zeke111 a răspuns:

Cum zice si Oly4Fun ai putea sa joci alt metin.
Daca chiar vrei sa joci acel metin parerea mea ar fi sa reinstalezi metin-ul pentru ca ceva ineregula este in folderu hack shield...