| ℓαdу a întrebat:

Heii TPU! Ma ajutati si pe mine cu ceva, va rog frumos? deci:
De cateva zile. nu-mi mai merge metin2 ro-u. L-am downloadat, l-am instalat, apas pe iconita de pe desktop, se incarca 100% apoi dau incepe joc. dupa imi apare chestia aia cu hack shield si se incarca pana la jumate, apoi imi apare :
HACK_SHIELD_UPDATE_ERROR : HSERROR_HSUPDATE_TIMEOUT, HACK_SHIELD_UPDATE_ERROR straight face
va imploR big grin, ajutati-ma ce trebuie sa fac, sa pot juca metin din nou?
Fundiita! :*

4 răspunsuri:
| GodOfWarBluRay264x a răspuns:

Salut.Incearca sa iti reinstalezi metinul sau schimbati windowsul poate ai probleme la el.Si eu am avut dar am schimbat windowsul si a mers

| ℓαdу explică (pentru GodOfWarBluRay264x):

Am reinstalat de 1000 de ori metinul. Iar windowsul e schimbat de ieri straight face!

| CelTimid321 a răspuns:

Am Aceasi problema. Incerca sa Schimbi Windowsul. Daca nici asa nu functioneaza, schimba-ti procesorul.

| ℓαdу explică (pentru CelTimid321):

In fine. Nu ma mai pasioneaza asa de tare metin2 ro-ul dar voiam sa stiu problema big grin.
Stii niste metinuri private? PVP? dar sa fie calumea happy