| nRs93 a întrebat:

Am un PlayStation 2 modat pe card. Cel care mi-a modat PS2 a pus si un program cu care pot juca jocuri de pe stik. Problema este ca Prince of Persia Sand of Time il pot juca de pe stik, dar cand il pun pe DVD nu mai merge. Am stricat 2 DVD-uri. Vreau sa spun ca folosesc doar DVD-uri Verbatim si alte jocuri imi merg. Cine ma ajuta are funda.

Răspuns Câştigător
| danielache a răspuns:

Iti spun eu ...si eu am Prince of Persia sand of time si pe DVD se tot blocheaza si nu mai mentionez ca am stricat multe marci de DvD-uri nu iti merge pentru-ca este PIRATAT sper ca ti-am fost de folos funda?:C

1 răspuns:
| nRs93 explică:

Dar alte jocuri pirat merg, gen PoP WW... God of War, FIFA 11... si Prince of Persia sand of time merge de pe stik, insa cand bag dvd se blocheaza cu ecranul negru si o dunga mov in partea dreapta.