| Andreyy94 a întrebat:

Am un server de counter-strike mod furien. e hostat. am panou de la asygames.net si nu gasesc cum sa pun un plugin prin panou alastraight face care imi explica?

Răspuns Câştigător
| TaKuYa a răspuns:

Daca ai un screenshot la interfata ftp-ului pe care il folosesti ar fi perfect. De obicei la majoritatea lor ar trebui sa ai un buton gen "Upload" unde sa alegi tu ce file uploadezi in directorul respectiv. Eventual da-mi add la raducu_coolboy, poate te pot ajuta.

3 răspunsuri:
| Systemup a răspuns:

Pot sa-ti spun cum sa-l instalezi fara panoul ala. Daca vrei spune.Prima-data aud de asa panou.

| Andreyy94 explică (pentru Systemup):

Cum fara panou. ca nu e server meu. si am acces la tot la ftp. dau admin imi arata addons plugin etc. dar nu stiu cum le pun.