| xStrumf a întrebat:

Am un Xbox 360 Slim 4GB modat LT 3.0, intrebarea este daca cumpar un hard drive de 250GB(pentru gta 5) si il pun la xbox va mai fi modat?

2 răspunsuri:
| xStrumf explică:

PS: dau funda

| Laurentiu_Miscoci_1998 a răspuns:

Nu. trebuie, in hard drive-ul acela( Cu Gta5 sa gasesti folderul) sa mai pui si modurile pe care ti le doresti. NU sunt profesionist, dar stiu asta chiar daca nu am Xbox de la un prieten( el a avut moduri pe gta5) si daca doresti sa afli cum se pun modurile poti pur si simplu sa dai un click pe youtube