| Bendes a întrebat:

De unde pot lua

Xbox 360 250GB Hard Drive si unde se pune pe xbox mentionez ca am Xbox 360 Slim 4 gb! dau funda!

2 răspunsuri:
| ALEXme_4367 a răspuns:

Am vazut in diverta

| Greenovidiu a răspuns:

HDD-urile pentru Xbox 360 S nu se gasesc pe piata, asta pentru ca la noul model nu se poate upgrada HDD-ul, precum la modelul vechi. Cu cat il cumperi, cu atat ramai.
PS: Sunt 99% sigur ca asa e! Nu ar strica si o documentare mai atenta pe Google sau chiar pe Youtube sau site-urile specializate in gaming. Vei afla tot ce vrei sa stii, asta daca te descurci un pic si cu engleza!