| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut pe Metin2 ca unii jucatori aduna yang sau iteme, chiar si cele ce nu le apartin. Fura tot prin simpla lor prezenta, fara sa se apropie. Cum fac asta si cum asi putea sa fac si eu la fel?

2 răspunsuri:
| shockyke3elovecs a răspuns:

Aceia care ia itemele sunt hakeri au bug si gm cand i vede le da ban nu vorbeste decat creste si iti ia itemele.happy am patit-o poti si tu sa le iei dupe ce dispare numele sau daca sunt ale tele le iei cand au numele dar hekeri pot sa le iau si cand e numele tau

Sper ca te-am ajutat
Fundita