| HJ_Seby_1984 a întrebat:

Am vazut pe Metin2 unii jucatori care aduna monstri, animale etc. fara sai atinga, ii fac sa vina singuri in numar mare. Imi spuneti va rog cum se face?

6 răspunsuri:
| Energyboy a răspuns:

Este un hack care poti sa il folosesti si tu.Sincer sa fie nu stiu cum se numeste dar am incercat la un prieten si merge.

| EzioAuditoreDaFirenze a răspuns:

Nu mai joc metin de ceva timp. Nu imi place. Am jucat pe unu privat. In care era un item care atragea monstrii asa

| HJ_Seby_1984 explică (pentru EzioAuditoreDaFirenze):

Si nu mai sti care era acel item? I-am intrebat pe unii ziceau de mantii. Se refereau la mantia evadatului sau alta? cu iai am incercat, nu atrage nimic.

| EzioAuditoreDaFirenze a răspuns (pentru HJ_Seby_1984):

Si eu imi amintesc ceva de o mantie happy

| SuntRomânDeTreabă a răspuns:

Aia nu sunt jucatorii sunt botii pusi de admini si ei poate jucatorii tu nu poti

| ViDrA345 a răspuns:

Pai unele animale chiar de lvl mai mare se i-au de tine adica chiar de oricine si asa ii aduna si se bat!