| costin95 a întrebat:

Am vrut sa joc si eu Mass Effect.
L-am downloadat fara nici o problema l-am si dezarhivat si il instalam mentionez ca pe hard mai aveam 11 Gb liberi si el cerea 10 Gb. Dupa ce a trecut de jumatatea instalarii mi-a dat o eroare :Error opening file for writing: C:\\Program Files\\Mass Effect\\saferun.exe. Click Abort to stop the installation, Retry to try again, or Ignore to skip this file. Chiar daca dau ignore imi da aceeasi eroare si la saferun.dll... si BAM instalation failed. Daca cineva a mai avut aceeasi eroare si a rezolvat`o poate sa imi zica si mie pasi, am citit undeva ca cica ar fi o solutie dar trebuie sa dezarhivezi nu stiu ce porcarii si eu nu prea am hard`ul mare... Multumesc Anticipat!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi ca tir poate iti arata ca are 10 gb dar uitate mai bine in paranteza de langa ca acolo este dimensiunea exacta si poate era mai mare decat aveai tu loc liber pe hard
daca nu incearca sa downloadezi alta versiune