| GaByScream a întrebat:

am o problema cu CLEO4 (pentru instalarea modurilor in SA-MP) cand vreau sa il instalez imi da o eroare : Error opening file or reading C/ProgramFiles/RockstarGames/Gta San Andreas/Cleo.asi
Clic Abort to stop the instalation
Retry to try again, or
Ignore to skip this file

Daca dau ignore imi apare iar si iar si iar pana ma pune sa dau Finish dar nu imi apare folderul Cleo in folderul de la San Andreasstraight facestraight face PLZ HELP DAU FUNDA CUI MA AJUTA

Luati id meu : p_bug_d sau skype: dudake. dudxxx

2 răspunsuri:
| Ovidiu_Felezeu_1999 a răspuns:

Daca vrei sa iti modeze masinile incearca cu Spark este mult mai bun si nu are virusi spre deosebire de Cleo

| GaByScream explică (pentru Ovidiu_Felezeu_1999):

Vreau pentru freestyle nu masini