| Laxx a întrebat:

Am vrut sa trec de misiunea,, SupllyLines`` din GTA San Andreas, si am luat o salvare de dupa misiune, am pus-o in folderul my documets/gta... iar cand intru in joc si sa dau load game se incarca pana la sfarsit si dupa imi iese din joc si imi apare eroare de la gta si trebuie sa-l inchid.La altii a mers salvarea, la mine de ce nu? Ma ajutati va rog?

Răspuns Câştigător
| al3xtheb3st a răspuns:

Probabil nu ai pus-o bine sau la tine nu merge incearca sa cauti alta salvare.Sau sa treci misiunea.