| Wo0W a întrebat:

Salut am downloadat salvarea la o misiune pentru gta san andreas si imi da eroare cand intru in joc dc o fi de la salvare?

6 răspunsuri:
| Iulian03 a răspuns:

Probabil ca da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.gtainside.com/en/download.php?do=getfile&id=27399&t=1
Este jocul pe parti adica pe misiuni. Va merge garantat

| Wo0W explică (pentru anonim_4396):

Nu merge ma frate imi da eroare inainte mergea pana sa bag o salvare

| anonim_4396 a răspuns (pentru Wo0W):

Reinstaleaza jocul si sterge tot de acolo di my dcuments. Este acolo un document gta san andreas user files, stergel

| MCG a răspuns:

E de la salvare doar daca inainte iti mergea, altfel e de la joc si trebuie reinstalat!

| Cristianofraieru a răspuns:

Care ma ajuta ca sa instalez si eu salvare la gta san andreas? Pls ca nu stiu cum