| Pop_Serban_1990 a întrebat:

Salut am si eu o problema la GTA San Andreas am luat o salvare depe net am bagat-o unde trebuia dar cand dau load game si dau click pe misiune mi se incarca dar dupa imi iese ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| Flotzone a răspuns:

Recomandarea mea este sa le scoti pe amandoua cu un program special YourUninstaller care il scoate si din registry. Apoi il reinstalezi si ai grija sa fie doar unu apoi fa o misiune salveaza si copiaza salvarea cu jocul gata langa cea noua.

2 răspunsuri:
| Flotzone a răspuns:

Poate salvarea nu e buna (Ex: Salvare de Gta 4 pe Gta SA).

Incearca din nou si dupa cu alta salvarewinking
Daca nici asa nu merge ar trebui sa reinstalezi jocul.

| Pop_Serban_1990 explică (pentru Flotzone):

Salvarea e buna am reinstalat si jocul dar nimic sad daca am 2 SA-uri in calc (ex:Unu in C si unu in D)daca intru pe ala din C cu salvarea aluai din D tot la fel ma scoate din joc.

| Flotzone a răspuns (pentru Pop_Serban_1990):

Recomandarea mea este sa le scoti pe amandoua cu un program special YourUninstaller care il scoate si din registry. Apoi il reinstalezi si ai grija sa fie doar unu apoi fa o misiune salveaza si copiaza salvarea cu jocul gata langa cea noua.