| BeYourSelf7 a întrebat:

Are cineva vreo comunitate si are nevoie de vreun server de sa:mp? Eu vin cu serverul hostat si cu 2-3 oameni de-ai mei care sunt scripteri pe server si nu cer decat moderator sau alte functii pe forum.

5 răspunsuri:
| PaulTheBoneBreaker a răspuns:

Depinde...Te astepti sa platim si noi pentru host?

| BeYourSelf7 explică (pentru PaulTheBoneBreaker):

Nu.

| PaulTheBoneBreaker a răspuns (pentru BeYourSelf7):

Atunci se pare ca am un blog unde imi postez modurile pe care le fac pentru GTA SA. In general de armata: masini, tancuri, elicoptere, soldati, arme.
Blogul e vechi, am avut sute de moduri pe el, dar apoi Mediafire mi le-a sters...Acum incerc sa-l refac. Totusi, deja arata bine. Si am peste 630000 vizualizari. Asta-i linkul: http://modsbypaul98.blogspot.com

| BeYourSelf7 explică (pentru PaulTheBoneBreaker):

Hmm..si ne poti aduce oameni pe server?

| PaulTheBoneBreaker a răspuns (pentru BeYourSelf7):

Pot incerca, daca-mi dai IP-ul.