| Elezar a întrebat:

As dori s eu sa aflu cum pot sa deschid de doua ori jocul 4story pe acelasi calculator.Adica sa ma loghez cu un cont pe o pagina de 4story si aoi sa ma mai loghez o data. Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| RawGrey a răspuns:

La 4story nu poti sa te conectezi de 2 ori pe acelasi calculator fiindca are un software facut in asa fel sa nu te lase. Doar daca ai un laptop si un calculator te poti conecta si joci de pe ambelelaughing. Craciun fericit!

| Iubitima a răspuns (pentru RawGrey):

Multumesc la fel

| Iubitima a răspuns:

Iti trebuie pc bun de ex Dual core 3500 mhz 2 gb ram 2 gb placa imi pare rauwinking