| Danyxlx a întrebat:

As dori sa-mi ziceti o cale de a popula un server de metin privat cat mai repede

Răspuns Câştigător
| cristian100 a răspuns:

Si eu am unul de 2 luni si deja am 13920 de playeri uite cum am facut eu: i-am facut forum, l-am dat la prieteni, l-am dat pe multe siteuri cunoscute, l-am trimis pe mess, facebook, hi5 etc...

| Cristian_Ion_1995 a răspuns (pentru cristian100):

Cum se numeste metinu

9 răspunsuri:
| Diaconu_Gabriel_1997 a răspuns:

Faci forum si zici ca le dai la toti GM si se umple sv si apoi nu le dai si ei joaca oricum ca le place metinulbig grin

| MihailaMarianZisPopa a răspuns:

Metin2Like PvP Clasic!
site: www.metin2like.mt2.ro
Va asteptam pe server!

| valileo2000 a răspuns:

Baga id-ul valileo2000@gmail.com

| 4metin23 a răspuns:

Si eu doar ce am deschis un server de metin2 dar este pe hamachi. si nu prea avem palyery si pe deasupra cautam un GA/GM cu experienta pentru popularea serverului. Daca va intereseaza pe vreunu serverul nostru intrati aici:http://metin2devil.blogspot.ro/
Si daca intereseaza pe cineva postul de GM/GA ma gasiti in joc cu numele de [GA]Andrei...

| Stefan_Florin_1988 a răspuns:

Http://www.metin2evolution.mt2.sx/

Gm gratis pe bune + lican si itm noi pvm incearca

| Danyxlx explică:

Ms de sfat

| SILAGHI3231 a răspuns:

Buna ziua tuturor am decis sa deschid un sv de metin2 pvm hard
http://www.metin2apollo.fzn.ro/
Canale deschise:1
Nivel maxim:105
Sv este facut de astazi foarte nou!
Serverul ruleaza x ore pe zi: 24/24
Rata experienta:100
Rata yang:100
Rata obiecte:100
Rata fierarului: +1 =>x +2 =>x +3 =>x +4 =>x +5 =>x +6 =>x +7 =>x +8 =>x +9 =>x ALL 100%
Detalii despre server:Un server special, o echipa speciala! INTRATI VA RECOMAND CU CALDURA ACEST SERVER!
Haideti sal populam cat mai repede!
Sv este gen forgot trebuie sa farmezi ss carti cufere bonusuri
si multe altele.
Eventuri se face in fiecare zi cate 3 OX
Sa va prezint si un video:cu sv!
https://www.youtube.com/watch?v=Blcmf4OB7Qw&feature=youtu.be

| Irinel_Gafton_1994 a răspuns:

Metin2 SteelFlag. Lvl max 250, toate ratele 1000%, usor de facut bani 1kkk in 10 minute poate chiar mai repede... Usor de facut iteme.