| annaangel17 a întrebat:

As vrea sa stiu si eu niste smecherii pe metin2 ro ca sa adun mai repede yang sau sa fur iteme... funda cel mai bun raspuns:X

Răspuns Câştigător
| LupuMaria a răspuns:

Uite o smecherie care am patit-o...trebuie sa il faci pe unul sa aiba incredere in tine si ii ceri parola si contul si ii zici ca vrei sa-l ajuti, dupa intri si ii furi tot big grinbig grin, funda?happy

1 răspuns:
| Diaconu_Gabriel_1997 a răspuns:

Nue este posibil ceea ce vrei tu doar daca pacalesti playeri dar nu-s asa fraeri dar daca chiar vrei foloseste hakcuri www.m2bob.eu insa nu-ti recomand! Funda