| zaooo a întrebat:

Asta e urgent ca mor de plictiseala jocuri gen combat arms cs army rage e.t.c online care sa fie bune pe windows vista si sa fie online cine stie...?

3 răspunsuri:
| alexcoman34 a răspuns:

F.E.A.R 3
-Arma 2
-Battlefield Bad Company 2
-M.I.A Mission In Asia
-Battlestrike Force Of Resistance
-Freedom Fighters
-Conflict Desert Storm
-Medal Of Honor Pacific Assault
-Wolfschazne 2
-Far Cry 2
-Operation Flashpoint
-Hitman Blood Money

| LyonSsS a răspuns:

De ce nu incerci Call of Duty : Black Ops II sau alte shootere de acest gen. Poate chiar Far Cry 3, sa stii ca toate au modul multiplayer si te poti juca lejer online. Uite aici am gasit jocuri foarte tarei pe acest gen http://ggames.ro/category/pc-games/

Răspuns utilizator avertizat