| zaoo32 a întrebat:

Sall puteti sa ma ajutati cu ceva? caut jocuri mmorpg noi care necesita descarcare sau ceva jocuri gen army rage call of duty e.t.c

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

War thunder super fain

| matei0mircea a răspuns:

Jocuri gen call of duty:battlefield bulletstorm, star wars republic commando, left4dead,Heroes and Generals, Wolfenstein: Enemy Territory, Operation 7, MicroVolts, Combat Arms, Counter Strike 1.6 Cross Fire mmoprg:aldos online,star wars the old republic, lord of the rings online,AION Online,Age of Wulin, Warhammer Online, World of Warcraft, The Scarlet Legacy, Star Trek Online,