| edit28 a întrebat:

Atat de multi romani disperati de metin. Ce dracu face jocu ala asa interesant? Mi se pare la fel de obisnuit ca si celelalte sute de mmorpg-uri.

Răspuns Câştigător
| YoChriss a răspuns:

Salut! Sincer, nici eu nu stiu, dar cred ca principalul motiv pentru care romanii joaca Metin este ca nu au calculatoare pe care sa poata juca LoL sau Dota, etc. Metin 2 a aparut cam prin 99', cand a aparut si CS 1.6 de care nici de asta nu se satura nimeni... Servere peste servere, trojani, virusi, cate nu sunt legate de Metinu asta. Asta e gaming-ul din Romania.

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

O stupizenie care merge pe calculatoare preistorice.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Habar nu am. nu m-am omorat mai niciodata cu jocuri multiplayer. in afara de cs, si aia acum 6 ani dracu", nu m-am omorat cu jocuri de genu. si ala l-am lasat din cauza la toti ineptii care dau de internet si se crede "bastani". mai bine single player laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu am PC-uri bune...si cei cu PC-uri bune care inca joaca metin sunt disperati rau! Am mai multi colegi in clasa care dau raspunsuri la lucrari pe iteme pe metin straight face