| alecsandru22 a întrebat:

Ati cumparat jocul Fifa 12?

Daca DA, cum vi se pare? merita sa-l cumpere si altii?

P. S: pentru cei ce l-au cumparat va oferim cateva competitii de fifa 12 sa va masurati fortele cu jucatori seriosi si buni in acelasi timp, inscrieti-va aici: http://cupacupelor.ro/competitie.aspx?id=2798

2 răspunsuri:
| busu11 a răspuns:

Il am eu pentru xbox si ps are gameplayul forte schimbat in bine si o grafica usor schimbata de la 11 in rest totul mai fai merita sa il iei de pe net

| alecsandru22 explică (pentru busu11):

Da, dar daca il iei de pe net nu merge sa joci in retea, iar la noi pe www.cupacupelor.ro in competitii trebuie sa poti juca multiplayer :d