| alecsandru22 a întrebat:

Este CupaCupelor.ro un site ce provoaca dependenta?

Pentru cine nu stie ce este cu acest site o sa va pun o scurta descriere (Site de competitii-onlin, fifa, pool, sah, table, remi, poker, conguiztador... si multe altele... joci cu cei mai buni jucatori din romania)

Răspuns Câştigător
| EvangelineDS a răspuns:

Ar putea crea dependenta acest site de ex si eu is de metin2

2 răspunsuri:
| rakebackace a răspuns:

La romani totul provoaca dependenta.
Ex Basescu. Romanul e dependent de el de a iesit inca odata presedinte

| Cricku a răspuns:

Rakebackace, tare raspunsul tau =)))... da provoaca dependenta www.cupacupelor.ro... va spun garantat :P

Întrebări recente