| Annunimmus a întrebat:

Auziti ati putea sa imi ziceti si mie niste jocuri care sa imi mearga pe laptop am procesor : Pentium(R) dual-core cpu t4500 @ 2. 30ghz placa video nVIDIA geforce gt 320 m (1gb) windows 7 si 3gb de ram

Răspuns Câştigător
| WholeWorld a răspuns:

Call of duty modern warfare 3, Prototype 1, poate iti merge si 2 pentru ca ai placa de 1 gb dar nu prea te ajuta procesorul... need for speed hot pursuit, spiderman shattred dimension, pes 2013, assasin creed brotherhood.
Daca unele jocuri iti merg in reluare, inseamna ca procesorul si rami nu sunt destui te puternici.

| Annunimmus explică (pentru WholeWorld):

Pway am 3 gb de ram :-s nu cam atat iti trebuie? procesorul stiu ca e cam mic

| WholeWorld a răspuns (pentru Annunimmus):

Gta 4 e plin de buguri si de tot felul de problemeoh go on eu trec peste setarile high si tot nu merge calumea.
Nu inteleg de ce nu dai odata funda la cineva, ca ai primit raspunsuri.

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti merge gta 4, call of duty modern warfare 3 si 2 need for speed the run, shift 2 poate si most wanted 2, fifa 11 fifa 12 fifa 13, max payne 3 far cry 3

| Annunimmus explică (pentru anonim_4396):

Gta 4 imi merge in lag rau de tot la setarile date pe low

| anonim_4396 a răspuns (pentru Annunimmus):

Dar mie imi merge foarte bine cu setarile pe high pe : Windows: windows 7, ram: 2gb Procesor: dual core 2.2 Placa video : nVIDIA gtx 590

| XtReMee a răspuns:

Far cry 2 nfs mw carbon undergrund 2 run shift gta vc 3 sanandreas gta
4 la low profile resident evil 4 5 call of duty 2 4 modern warfe fifa pana la 2013 funda

| Annunimmus explică (pentru XtReMee):

Gta 4 imi merge nasol

| tr3yyg a răspuns:

Call of duty modern warfare 3, Prototype 1, poate iti merge si 2 pentru ca ai placa de 1 gb dar nu prea te ajuta procesorul... need for speed hot pursuit, spiderman shattred dimension, pes 2013, assasin creed brotherhood. cred daca nu merge e de vina placa