| bibi5961 a întrebat:

as dori o informatie de la cei care se ocupa cu asa ceva. am un laptop Asus k50id si vreau sa-l vand, insa nu stiu cu cat sa-l dau. precizez ca functioneaza totul la el in afara de baterie.
componente: Pentium(R) Dual-Core CPU T4500 @ 2. 30GHz × 2 (core 2 duo).
- 3gb ram ddr3;
- nVIDIA geforce gt320m 1gb placa video dedicata;
- hdd 500 gb;
- card reader;
- web cam;
Il dau cu Windows 7 ultimate licentiat / antivirus cu licenta si inca cateva programe cu licenta.
- am si cutia la el; cam cat as putea sa iau? dau funda, multumesc!

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

E bun laptopul, ai putea sa il dai cu 1000 lei cu putin noroc. Bafta!

1 răspuns:
| itsoft a răspuns:

700 ron