| Adiţu_Adi_1995 a întrebat:

Azi am instalat gta iv... totul ok. Cand intru in joc dau play se incarca si dupa ce se incarca imi apare doar harta mica in colt jos pot sa ma misc pe ea. dar tot ecranul e negru doar harta se vede..Am laptop core 2 duo de 2.0 GHz, 2gb ram, placa video dedicata de 384... Ma poate ajuta cineva?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-ai pus crack-ul?

| Andi86 a răspuns:

Componentele tale sunt cam vechi de aceea nu-ti merge in totalitate.

| Adiţu_Adi_1995 explică (pentru Andi86):

Am mai avut gta4 si mergeafoarte bine. Dar acum cand am intrat in gtaiv_tu5 pe la jumate aparea " Close windows" (eroare) Si nu gasesc mapa in folderul cu jocul si nici cand intru in joc in optiuni nu apare maps. normal trebuia sa apara...