| LuffySecondGear a întrebat:

Azi mi-am facut un server de Minecraft cu hamachi.Mie imi merge dar cand vrea sa intre un prieten de al meu nu ii merge si da am schimbat la server din "online-mode-true" in "online-mode-false" plz ajutor! Funda

1 răspuns:
| youPETREA a răspuns:

Luffy la hamachi il ai pe prietenul tau in grupul tau? si in plus daca nu iti merge sa stii ca la mai multi este bug si nu pot deschide servere ca si tine de exemplu am un prieten si are pc foarte puternic si el poate deschide servere de Minecraft dar eu nu pot.ca pc este un pic slab