| EdwardIronWolf a întrebat:

Bna TPU! am un laptop mai varzet! adica e ceva cu placa video cred ca e prea slaba big grin laptopul se numeste (fujitsu computers Siemens) si placa (Standard VGA Graphics Adapter) cred ca e corect asa nu stiu daca e chiar placa video asta big grin dar cert e ca vreau sa o inbunatatesc cumva dar sa mearga la sigur cv un progam am auzit ca exista

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Cu "programe" nu imbunatatesti hardware-ul. Poate cu o piesa noua, dar merge doar la unele laptop-uri, si cu riscuri, se poate sa-ti mearga sau nu.