| dinamovistul22 a întrebat:

Bnua TPU ce faceti? ...bine hai la intrebare pai am un PC cam slabut deci s-ar putea sa imi dati niste jocuri pentru cerintele astea de sistem 256 mg ram 551mghz ce spuneti ma ajutati va rogsadma plictisescsadnu am ce facesadpana ce imi cumpar un PC...multumesc mult!

6 răspunsuri:
| harhas a răspuns:

Mai bine te joci jocuri online.sunt cele mai ok.

| Moldoveanul a răspuns:

Ce inseamna mg? 256 miligrame de RAM? Poate ai vrut sa spui 256 MB RAM.

Cred ca un procesor de 551 MHz inseamna 0, 5 Ghz. Daca gresesc sa ma corectezi.

Avand in vedere ce configuratie ai, iti pot recomanda jocul Deus Ex. Primul. L-am jucat si ii deestul de bun. Deasemenea, vezi ce sistem de operare ai. Jocul e vechi si s-ar putea sa aiba probleme cu Windows XP.

Sa-l joci cu placere.

| dinamovistul22 explică (pentru Moldoveanul):

Si eu ce am scris numai ca am scris cu litera miga mg si ramtongue 256 mg ram citeste cu atentie intrebarea de vrei sa dai un raspuns concretbig grintongue

| Moldoveanul a răspuns (pentru dinamovistul22):

E megabyte. Se prescurteaza MB. Nu MG, mg, Mg, sau mG. MegaByte. Simplu, nu?

| dinamovistul22 explică (pentru Moldoveanul):

Oo da scuze greseala mea da am vrut sa scriu MB off ce neatent suntbig grin

| ZakkyRock2 a răspuns:

Joaca mario