| kilgharrah a întrebat:

de o vreme joc WoW Freakz (nu am level prea mare) si incep sa ma plictisesc poate pentru faptul ca numai am conturi de level mare, in fine as vrea sa ma apuc de alt MMoRPG imi puteti da niste sugestii? Ceva in genul la wow... fara jocuri gen shooter.Si daca imi dati sugestia de joc cabal spuneti-mi un server fara virusi. Cerintele mele de sistem sunt: Procesor: 1.8
Placa video:Radeon 9200
RAM: 1.5. Dau Funda

3 răspunsuri:
| Romania2014 a răspuns:

Metin2? happy

| kilgharrah explică (pentru Romania2014):

Numai joc asa ceva da-mi si mie niste sugestii mai bune te rog.

| Romania2014 a răspuns (pentru kilgharrah):

Minecraft happy