| DrLoove a întrebat:

am o intrebare, de ce sunt banata atat timp cat nu am facut nimic, incorect! Astept un raspuns, multumesc! ( FUNDITA)

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Pe ce site ai fost banata? Bann-ul se aplica de obicei cand userul are un comportament necorespunzator pe site. Daca este vorba de TPU citeste regulamentul la pct 41. Ce este interzis pe TPU.ro? Probabil ai postat o tema, ceva...
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente#42

| DrLoove explică (pentru neluL):

Nu am fost banata pe TPU am fost banata pe un joc online!

| neluL a răspuns (pentru DrLoove):

Probabil pentru conturi multiple...Trebuia sa citesti FAQ sa vezi ce ai voie sa faci si ce nu pe acel site.

| BarBye a răspuns:

Noi nu avem de unde sa stim, da un mesaj la TPU. si vei afla!