| Cosminovici18 a întrebat:

La id-ul de messenger cand vreau sa intru imi da o intrebare:,, Where did spend your honeymoon,, raspund la intrebare dar spune ca e incorect si daca gresesc de cateva ori trebuie sa astept 12 ore. Care e raspunsul ca eu nu tin minte sa fi dat un raspuns la aceasta intrebare? Cum rezolv problema ca nu pot intra deloc pe messenger?

2 răspunsuri:
| Tkn a răspuns:

Cand ti'ai facut id'ul ai fost foarte intelinget si ai pus la intamplare. Daca nu ai adresa de email alternativa pusa pe contul' de yahoo e cam pa-pa id'ul! Punct. Funda!

| Cosminovici18 explică (pentru Tkn):

Id-ul e facut de mult timp are cativa ani si atunci nu era nicio intrebare acum au pus astia intrebarea!